Puusuutarit ry

Neljäs vuosikurssi:

Panu Markkola

Puheenjohtaja
panu.markkola@eng.tamk.fi

Toni Sjöman

Kenttäpäällikkö
toni.sjoman@eng.tamk.fi

Johanna Ketolainen

Myyntipäällikkö
johanna.ketolainen@eng.tamk.fi

Joonas Kähkönen

Talouspäällikkö
joonas.kahkonen@eng.tamk.fi

Taneli Valtanen

Ohjelmapäällikkö
taneli.valtanen@eng.tamk.fi

Joonas Vainonen

Huutokauppapäällikkö
joonas.vainonen@eng.tamk.fi

Eero Impola

Hankintapäällikkö (TuoteTalo)
eero.impola@eng.tamk.fi

Antti Harvala

Hankintapäällikkö (TuoteTalo)
antti.harvala@eng.tamk.fi

Tommi Pihlajamäki

Hankintapäällikkö (TuoteTalo)
tommi.pihlajamaki@eng.tamk.fi

Henri von Koch

Hankintapäällikkö (TuoteTalo)
henri.vonkoch@eng.tamk.fi

Sampo Salminen

ATK-päällikkö
sampo.salminen@eng.tamk.fi

Sampo Eskola

Logistiikkapäällikkö
sampo.eskola@eng.tamk.fi

Lauri Simonen

Mainospäällikkö
lauri.simonen@eng.tamk.fi

Markus Tanhuanpää

Paita- ja naulanlyöntipäällikkö
markus.tanhuanpaa@eng.tamk.fi

Sanni Moisio

Sihteeri
sanni.moisio@eng.tamk.fi

Juuso Helin

Taloussihteeri
juuso.helin@eng.tamk.fi

Inkeri Räsänen

Myyntisihteeri
inkeri.rasanen@eng.tamk.fi

Johanna Leikas

Tarjouskassipäällikkö
johanna.leikas@eng.tamk.fi

Jyri Koskinen

Lehti- ja opaspäällikkö
jyri.koskinen@eng.tamk.fi

Juuso Rupponen

Tiedotuspäällikkö
juuso.rupponen@eng.tamk.fi

Salla Toivonen

Rakentaja
salla.toivonen@eng.tamk.fi

Kolmas vuosikurssi:

Aleksi Koskenniemi

3. vsk. Puheenjohtaja
aleksi.koskenniemi@eng.tamk.fi

Jaakko Töyrylä

Kenttävastaava
jaakko.toyryla@eng.tamk.fi

Pasi Koskinen

Myyntivastaava
pasi.koskinen@eng.tamk.fi

Ghada Al-Adulrazzaq

Talousvastaava
ghada.al-adulrazzaq@eng.tamk.fi

Matti Lähteenmäki

3. vsk. Taloussihteeri & Ohjelmavastaava
matti.lahteenmaki@eng.tamk.fi

Juho Ikkala

Huutokauppavastaava
juho.ikkala@eng.tamk.fi

Patrik Peltola

Hankintavastaava (TuoteTalo)
patrik.peltola@eng.tamk.fi

Aleksi Valkeamäki

Hankintavastaava (TuoteTalo)
aleksi.valkeamaki@eng.tamk.fi

Juha Putkinen

Hankintavastaava (TuoteTalo)
juha.putkinen@eng.tamk.fi

Juuso Varjonen

Hankintavastaava (TuoteTalo)
juuso.varjonen@eng.tamk.fi

Juuso Kitinoja

ATK-vastaava
juuso.kitinoja@eng.tamk.fi

Nikke Lehtinen

Logistiikkavastaava
nikke.lehtinen@eng.tamk.fi

Anton Tamminen

Mainosvastaava
anton.tamminen@eng.tamk.fi

Oskari Tarvainen

Paita- ja naulanlyöntivastaava
oskari.tarvainen@eng.tamk.fi

Petra Rusanen

3. vsk. Sihteeri
petra.rusanen@eng.tamk.fi

Heli Puro

Tarjouskassivastaava
heli.puro@eng.tamk.fi

Ville Kankkunen

Lehti- ja opasvastaava
ville.kankkunen@eng.tamk.fi

Sanni Nevalainen

Tiedotusvastaava
sanni.nevalainen@eng.tamk.fi